Norvēģu valodas kursi


2018. gada 13. decembrī
#Pilnveidojies iesaka mācīties no rīta pēc dušas. Tad mēs esam svaigi un modri, un tas ir labākais laiks mācībām. #‎pilnveidojies‬"


2018. gada 06. novembrī
Produktīvas mācību programmas ne tikai veicina vairāk, bet arī efektīvāk mācīties. NorveguABC palīdzēs Jums lietderīgi izmantot savu laiku! #‎pilnveidojies‬"


2018. gada 27. septembrī
Nebēdājieties. Kļūdas, kuras radās mācoties, ir tikai vēl viens liels solis smadzeņu darbības vingrināšanā. Kļūdoties, bet labojot kļūdas, šī informācija daudz labāk paliek atmiņā. #‎pilnveidojies‬"


2018. gada 20. jūlijā
#Pilnveidojies rubrikā atklāsim jums noslēpumu, kā vieglāk atcerēties norvēģu valodas vārdnīcu. Izmantojiet savu iztēli! Vārdus, kuriem mēs iztēlē pievienojam skaņu vai smaržu, daudz ilgāk paliek mūsu atmiņā. #‎pilnveidojies‬"


2018. gada 01. februārī
#Pilnveidojies iesaka izdzert krūzīti siltas tējas. Dabas aptiekā ir daži augi, kas veicina smadzeņu darbību. Speciālisti rekomendē īpašu uzmanību pievērst ginkam. Tā lapas uzlabo asinsriti, „izkustina” smadzenes un liek strādāt aktīvāk. Ekstrakts tiek izmantots, lai stiprinātu atmiņu un palīdz koncentrēties. #‎pilnveidojies‬"


2017. gada 17. jūnijā
#Pilnveidojies šodien iesaka GULĒT. Kas ilgi un mierīgi guļ, tas palīdz darboties smadzenēm. Gulēdami jūs miegā sapņojat, tāpēc šajā laikā smadzenēs norisinājas aktīvs process - dienā sakrātā noderīgā informācija ceļo no īstermiņa atmiņas uz ilgtermiņa atmiņu, kurā notiek tā, it kā viss tiek salikts pa „plauktiņiem". Starp citu, nav svarīgi, vai guliet sešas vai deviņas stundas, - katram organizmam ir nepieciešams dažāds atpūtas laiks. Vissvarīgākais nākošajā rītā ir sajust, ka esiet izgulējies un atpūties. Ja šādas sajūtas nav, tad par katru cenu mēģiniet palielināt gulēšanas laiku. #‎pilnveidojies‬"


2017. gada 03. janvārī
Šodien, kad gandrīz visu var izprintēt no datora, tiek aizmirsts, ka rokas kustības rakstot vai zīmējot aktivizē smadzeņu darbību. Sevišķi to smadzeņu daļu, kas saistīta ar runāšanu. #‎pilnveidojies‬"


2016. gada 13. decembrī
Mēs jums iesakām izplest savu vārdu krājumu interesantā veidā: uz lietām pielīmējiet uzlīmes ar lietu nosaukumiem norvēģu valodā. Piemēram uz ledusskapja, durvīm vai spoguļa – sarakstu var ilgi turpināt... #‎pilnveidojies‬"


2016. gada 29. novembrī
Neaizmirstiet izmantot palīglīdzekļus! Attēli, diagrammas un tabulas palīdz sistematizēt informāciju, tāpēc mācīties ir vienkāršāk, bet atcerēties – vieglāk. #‎pilnveidojies‬"


2016. gada 16. novembrī
Ja jūtat, ka esat izklaidīgs vai sākiet domāt, ka mācības jāatliek uz vēlāku laiku, tad labāk dažas minūtes atpūšaties un padomājiet par savām darbībām. Izvērtējiet prioritātes un savu mācību plānu. #‎pilnveidojies‬"


1 | 2 | 3 | 4 | 5


Komentāri
 • Olegs.kalnins pirms 24 d. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  man ļoti lielu iespaidu atstāja pirmā nodarbība, ceru, ka citas tāpat nepievils :) paldies jums! :)
 • Valdis pirms 1 mēn. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  Man patīk tāda mācīšanās metode.
 • NorveguABC.lv pirms 1 mēn. nodarbībā Hva koster billetten? uzrakstīja:
  Ļoti jauki, ka Jums patīk mūsu nodarbības. Pieslēdzoties mūsu mājas lapā, norādē “PIRKT” varēsiet iegādāties atlikušās nodarbības. Sistēma Jums aprēķinās cenu tikai par nenopirktajām nodarbībām. Zemāk zem galvenajām paketēm redzēsiet arī mazākas, kur varēsiet iegādāties atlikušās 5 nodarbības
 • Pelamida pirms 2 mēn. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  Aizraujoši un rezultatīvi!!!
 • Vilmars pirms 2 mēn. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  paldies, man ļoti patika pirmā nodarbība, nākamo pārcelšu uz rītdienu
 • Latvisk.jente pirms 3 mēn. nodarbībā Verden rundt. Land og yrker. uzrakstīja:
  Sākumā izmēģināju Skype nodarbības ar pasniedzēju otrpus ekrānam. Pēc 4 nodarbībām sapratu, ka tā neapgūšu ātri un efektīvi. pamēģināju šo-ļoti patīk, cena draudzīga un ir ļoti aizraujoši. Paldies, Iesaku!
 • Dacebibere pirms 5 mēn. nodarbībā Hva koster billetten? uzrakstīja:
  Patik... Cik maksatu nakamas 5 nodarbibas?
 • HugoLej pirms 6 mēn. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  Ir ok.
 • V.baltaisbrencis pirms 8 mēn. nodarbībā Verden rundt. Land og yrker. uzrakstīja:
  Ļoti laba programma :)
 • Kurtizane3 pirms 9 mēn. nodarbībā Verden rundt. Land og yrker. uzrakstīja:
  Zane.Prieks maaciities un apguut sho programmu!:)) Maacies kad un cik ilgi veelies!