Norvēģu valodas kursi

Privātuma iestatījumi

Privātuma politika

 1. Portāls NorveguABC.lv respektē katras personas privātumu un apsolās aizsargāt un neizmantot to komerciālos nolūkos.
 2. Reģistrācijas laikā mēs saglabājam jūsu e-pasta adresi (reģistrējoties Facebook, tiek saglabāts arī jūsu vārds) un tiek izveidots jums konts. Izmantojot savu e -pasta adresi jūs varat pieteikties savā kontā un mācīties. Uz jūsu e-pasta adresi mēs sūtīsim vēstuli, no kuras jūs jebkurā laikā varat atteikties. Ja vēlaties dzēst savus datus no mūsu sistēmas, rakstiet mums uz info@norvegubabc.lv
 3. Portāla NorveguABC.lv apmeklētāji un personas, kuras izmanto mūsu pakalpojumus piekrīt, ka sistēma reģistrē un saglabā šādu personu IP adresi un informāciju par veiktajām darbībām.
 4. Portāla NorveguABC.lv var būt norādes uz citu personu, uzņēmumu vai organizāciju tīmekļa vietnēm. Mēs nenesam atbildību par šo tīmekļu saturu, konfidencialitātes noteikumiem un darbību.

Autortiesību politika

 1. Stingri aizliegts pārdot tālāk interneta portāla NorveguABC.lv tekstu, audio, video un grafisko informāciju trešajām personām. Lietotājs bez papildus brīdinājuma var tikt bloķēts.
 2. Visas autortiesības uz NorveguABC.lv portālu un tajā esošajiem darbiem ir aizsargāti un pieder SIA "Meta Group".
 3. Aizliegts bez rakstiskas NorveguABC.lv atļaujas lietot un izplatīt interneta portāla NorveguABC.lv tekstu, audio, video un grafisko informāciju citos interneta portālos un masu medijos.
 4. Par atļauju lūdzu sazinieties pēc norādītās kontaktinformācijas.

Atbildības ierobežojumi

 1. NorveguABC.lv neatbild par portāla apmeklētāju un lietotāju sniegtās informācijas pareizību un lietotāji šo materiālu lieto tikai pēc saviem ieskatiem, uzņemoties risku, kas saistīti ar tās izmantošanu vai pielāgošanu, tāpat atbild par jebkādu kaitējumu, kas nodarīts viņu veselībai, īpašumam, datorsistēmai, trešo personu tiesībām, kā arī sedz visas ar to saistītās izmaksas.
 2. NorveguABC.lv patur tiesības nepieņemt vai anulēt materiālus vai informāciju, kuru saturs vai izteiksmes formas pārkāpj vai neatbilst LR spēkā esošajiem likumiem vai nav saistīta ar portāla NorveguABC.lv lietošanas mērķiem un saturu, kā arī likumā noteiktajos gadījumos par to informēt attiecīgas iestādes.


Komentāri
 • Olegs.kalnins pirms 2 g. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  man ļoti lielu iespaidu atstāja pirmā nodarbība, ceru, ka citas tāpat nepievils :) paldies jums! :)
 • Valdis pirms 2 g. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  Man patīk tāda mācīšanās metode.
 • Pelamida pirms 2 g. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  Aizraujoši un rezultatīvi!!!
 • Martins pirms 2 g. nodarbībā Hva gjorde du i går? uzrakstīja:
  Hmm... atklājās pāris kļūdas tulkojumā uz latviešu valodu. Jābūt uzmanīgiem!
 • Martins pirms 2 g. nodarbībā På restaurant uzrakstīja:
  Ja tiek maksāta nauda par šiem kursiem, tad ir jābūt KVALITĀTEI!!! Restorāns tiek tulkots latviski kā istaba utt... ... daudz tādi sīkumi it kā, bet jūtas kā kvalitātes trūkums un zūd uzticība, bieži jāpārbauda tulkojumi... Vispār daudz kļūdu tulkojumos uz latviešu valodu. Dažās nodarbībās vairāk, dažās mazāk, bet baigi cērtas acīs... principā katrā nodarbībā! Ir sajūta, ka tulkots lielā steigā vai arī ne tām perfektākajām latviešu un norvēģu valodas zināšanām. Norveguabc.lv Lūdzu pārskatiet savu nodarbību tulkojumus un ieviesiet labojumus! Šķiet, ka nekas jau vairākus gadus nav darīts! Paldies!
 • Dacebibere pirms 3 g. nodarbībā Hva koster billetten? uzrakstīja:
  Patik... Cik maksatu nakamas 5 nodarbibas?
 • HugoLej pirms 3 g. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  Ir ok.
 • Latvisk.jente pirms 3 g. nodarbībā Skiglede uzrakstīja:
  Šajā nodarbībā tika apspelēta mana tagadējā darba vieta, Storefjell! bija interesanti, taču gramatika ir sarežģīta.
 • Flanderwow pirms 4 g. nodarbībā Hei! Hva heter du? uzrakstīja:
  nav gruti ;)
 • Latvisk.jente pirms 4 g. nodarbībā Nora i banken og på postkontoret uzrakstīja:
  Ļoti daudz gramatisku kļūdu latviešu valodā, kā arī "postkort" netulkoja kā "pastkarte", bet bija pilnīgi nesaistīts vārds ar pastu. Palabojat kļūdas. Nobeiguma secinājumos vārds "pievēršiet" liek acīm sāpēt.